Wynajem samochodów dla firm - nowoczesne pojazdy za niewygórowaną cenę

Transport

18-07-2022

Rosnąca popularność wynajmu samochodów dla firm sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wypożyczenie pojazdów, które nie wiąże się z koniecznością późniejszego wykupienia auta. W efekcie właściciele firm mogą liczyć na niezwykle atrakcyjne oferty, które będą cechowały się mniejszymi comiesięcznymi kosztami niż w przypadku leasingu lub rat i które zapewnią pracownikom możliwość korzystania z nowoczesnych oraz sprawnych technicznie pojazdów. Warto również wspomnieć, że zadbana flota służbowa pozytywnie wpływa na wizerunek firmy podczas różnego rodzaju konferencji wyjazdowych czy spotkań z ważnymi klientami. Z tego powodu w ostatnim czasie powstaje coraz więcej wypożyczalni świadczących usługi outsourcingu samochodów służbowych, które cechują się różnymi zasadami wynajmu oraz jego kosztami. Dlatego warto dowiedzieć się, jak wybrać najlepszą ofertę i na jakie udogodnienia można liczyć w zależności od wypożyczalni.

Co wpływa na niższą cenę wynajmu samochodów dla firm?

Ze względu na brak konieczności długoterminowego planowania budżetu wynajem samochodów dla firm staje się rozwiązaniem, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem mniejszych i większych przedsiębiorstw. Porównując wynajem do leasingu, mniejsze koszta wynikają między innymi z tego, że po zakończeniu umowy przedsiębiorca nie ma możliwości wykupienia samochodu za niższą cenę niż cena rynkowa. Z tego też powodu podczas wynajmu nie jesteśmy odpowiedzialni za dokonywanie regularnych napraw w pojazdach czy o dbanie o dopełnienie wszystkich formalności związanych z ubezpieczeniem lub przeglądem - jako że nie mamy do poszczególnych samochodów większych praw niż możliwość codziennego użytkowania, możemy poświęcić naszą uwagę bieżącym problemom firmy czy jej stałemu rozwojowi.

Wynajem samochodów dla firm - nowoczesne pojazdy za niewygórowaną cenę

Duży wpływ na ostateczną cenę wynajmu samochodów dla firm mają również rocznik i marka pojazdów. Nowsze oraz lepiej wyposażone auta często wiążą się z większymi kosztami miesięcznymi, co sprawia, że najczęściej decydują się na nie przedsiębiorcy, którzy dysponują nieco większym budżetem i którym zależy na stworzeniu pozytywnego wrażenia na potencjalnych partnerach biznesowych czy klientach. Mimo to w przypadku takich wypożyczalni jak Traficar przedsiębiorcy zyskują możliwość wynajęcia nowoczesnych pojazdów z 2020 roku, których oferta wypożyczenia będzie dopasowana do możliwości danej firmy. Warto wspomnieć, że pojazdy wynajmowane za pośrednictwem Traficara wyróżniają się idealnym stanem wizualnym oraz technicznym, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Wynajem samochodów dla firm - pojazdy dostępne dla pracowników na wyłączność

Decydując się na wynajem samochodów dla firm, przedsiębiorcy nie muszą obawiać się, że podczas ważnych spotkań czy konferencji pojazdy będą zajęte lub oddalone od siedziby firmy. Większość wypożyczalni zapewnia samochody na wyłączność, a także oferuje ich bezkluczykową obsługę, co wiąże się z większym komfortem i łatwym podróżowaniem. W przypadku firmy Traficar przedsiębiorcy zyskują ponadto dostęp do specjalnego panelu administracyjnego, za pomocą którego mogą przydzielać pojazdy poszczególnym pracownikom, a także sprawdzać, czy liczba wynajętych samochodów w pełni zaspokaja potrzeby firmy.

Podobne artykuły