Nowoczesne i łatwe w prowadzeniu slalomki? Oto model Volki Racetiger Sc!

Sport

06-12-2019

Narciarstwo to fascynujący sport, który dostarcza wiele wspaniałych przeżyć i przyjemności. Aby możliwe było czerpanie z niego maksimum możliwości, niezbędne jest zaopatrzenie się w dobrej jakości sprzęt dostosowany do stopnia zaawansowania oraz umiejętności narciarza. Dobrze wprawione w jeździe na nartach osoby powinny sięgnąć po profesjonalne narty, które będą pewne, stabilne i szybkie. Taki właśnie jest model Volki Racetiger Sc.

Narty Volki Racetiger Sc i ich specyfikacja

Narty Volki Racetiger Sc to doskonały sprzęt, który świetnie sprawdzi się na trasy przeznaczone do jazdy średnimi i krótszymi skrętami. Ich konstrukcja oraz właściwości użytkowe sprawiają, że doskonale nadają się do całodniowej jazdy nie powodując przy tym nadmiernego zmęczenia oraz obciążenia narciarza. Wysoki komfort jazdy gwarantuje wytłumienie drgań w zakresie 360°, które daje wrażenie, że narty doskonale przylegają do podłoża wręcz klejąc się do śniegu. Idealne dopasowanie wszystkich parametrów nart pozwoliło na stworzenie godnego zaufania sprzętu, który zapewnia niezwykłe doznania podczas jazdy oraz daje użytkownikowi wysokie poczucie bezpieczeństwa.

Model Volki Racetiger Sc jest bardzo łatwy w sterowaniu i zwinny w praktycznie każdych warunkach. Ich właściwości i parametry użytkowe docenią narciarze, którzy kochają szybką jazdę slalomem i poszukują godnego zaufania sprzętu, który będzie łatwy w kontrolowaniu. O najwyższy komfort oraz wygodę korzystania ze sprzętu dba nowoczesna technologia zastosowana przy produkcji nart. Rdzeń nart Volki Racetiger Sc wykonany został z dwóch rodzajów drewna – przy wiązaniach zastosowane zostało drewno liściaste, a kolei przy śrubach umieszczono lżejszy rodzaj drewna. Technologia Powered by Steel gwarantuje z kolei sprzętowi wyższą wytrzymałość, którą docenią osoby intensywnie korzystające z nart. Wytrzymałość zapewnia także ślizg wykonany z polietylenu, który sprawia, że narty są jeszcze odporniejsze na ścieranie.

Nowoczesne i łatwe w prowadzeniu slalomki? Oto model Volki Racetiger Sc!

Możliwości nart Volki Racetiger Sc w praktyce

Narty Volki Racetiger Sc są przystosowane do profesjonalnej jazdy dla zaawansowanych narciarzy. Są to nowoczesne i wszechstronne slalomki przeznaczone do jazdy krótszymi skrętami. Nowa konstrukcja nart dostępna w modelach z 2019 r. zapewnia im jeszcze lepszą zwinność oraz łatwiejsze sterowanie w dowolnych warunkach. Ulepszona konstrukcja sprawia, że model ten stał się jeszcze bardziej zwinny i zwrotny przy zachowaniu doskonałej stabilności. Narty płynnie inicjują skręty oraz są łatwe w prowadzeniu, co docenią użytkownicy koncentrujący się na czerpaniu przyjemności z szybkiej jazdy.

Zastosowany w tym modelu system UVO 3D gwarantuje szybszą i bardziej precyzyjną jazdę, znaczną redukcję wibracji generowanych przez narty podczas przemieszczania się oraz doskonałą niezawodność podczas jazdy na krawędziach. Specjalny kształt rocker pozwala natomiast na łatwiejszą inicjację skrętu oraz ułatwia jazdę poza trasą. Zaletą nart volkl racetiger sc jest także ich ultralekka konstrukcja, która pozwala na zwiększenie pozytywnych doznań na stoku, zapewnia lepszą kontrolę nad nartami oraz ułatwia przenoszenie sprzętu.

Podobne artykuły